Matta 1900-talets mitt
2020-07-31
796659
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, 1900-talets mitt, maskinvävd, dekor av vita kvadrater mot rödbrun botten, 280 192 cm
Något bucklig, smärre slitage och smuts