Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
TAKARMATURER, 1970-tal, Ateljé Lyktan resp Falkenberg, bl a "Knubbling", blålackerade, diameter 25 resp 36 cm
Smärre ytskador, rester saknas
796547
2020-07-26