Ljuskrona väggapplique
2020-07-26
796542
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, VÄGGAPPLIQUE, 1800-talets slut, oscarianska, för 4 resp 3 ljus, förgylld stomme, behängda med prismor, diameter ca 35, bredd 30 cm