Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-07-26
796541
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Rosor, signerad, daterad 2015 trego, olja på duk, ca 53x40 cm
Oramad