Klubbat för:
6 200 SEK
2 000 SEK
HEREND, Ungern, figurin, i form av kattdjur, dekormålad samt förgyllda tassar, märkt undertill, längd ca 46, höjd 15 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
796524
2020-08-01