Bojan Kina 1800-tal
2020-07-25
796502
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, globulär form, polykrom dekor, höjd ca 17 cm
Tillverkningsskador