Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
KUNGLIG DANSK, figurin, porslin, i form av sittande pojke, märkt undertill, höjd ca 32 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
796492
2020-07-28