Madeleine Pyk litografi
2020-07-24
796454
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 122/250, färglitografi, ca 26x22 cm