Jerzy Kolacz oljemålning
2020-07-29
796425
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Komposition, olja på duk, ca 55x46 cm
Ytskador, tryckskador