Fat 1 par Japan
2020-08-03
796407
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 1 par, Japan, 1900-talets första hälft, dekor med figurer, diameter ca 38 cm
Smärre repor