Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, art deco, 1900-talets första hälft, valnötsfanér, längd ca 110 cm, pendel och nyckel finns
Smärre slitage, avslut på knoppar saknas, ej funktionstestad
796395
2020-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här