Ljusstakar silver Gustaf Möllenborg
2020-07-23
796391
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, senempire, stämplade Gustaf Möllenborg Stockholm 1838, lösa manchetter, fyllda fötter, höjd 26 cm
Bruksslitage