Rörstrand servisdelar
2020-07-23
796302
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖRSTRAND, 6 förättstallrikar, 6 kaffekoppar med fat, förgylld dekor, tallrikarnas diameter 22 cm
Bruksslitage