Masker 1900-tal
2020-07-24
796279
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MASKER, 2 st, 1900-tal, Afrika, skuret trä, höjd ca 25-31 cm
Skador, lagningar