Oidentifierad konstnär blandteknik
2020-07-27
796190
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (3), Gatuscener Paris samt biljardhall, signerade och daterade 1913, -14 och -15, blandteknik, pastell och tusch, ca 32x25 cm