Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BANANLÅDOR, 3 st, DRICKABACK, Åbro samt Fyffes, trä med metallbeslag, höjd 24, 72x30 resp höjd 24, 36x36 cm
Slitage, skador
796011
2020-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här