Lisa Rinnevou litografier 2 st
2020-07-22
795968
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): (2) Figurkompositioner, signerade Lisa Rinnevou, 91/280 resp 243/250, bladmått ca 17,5x25 resp 20,5x24,5 cm