Ulrica Hydman Vallien litografier
2020-07-22
795964
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (3), Figurkompositioner, signerade Ulrica HV, 157/380, färglitografier, bladmått ca 34x30 resp 34x45 cm