Ulrica Hydman Vallien litografier 2 st
2020-07-22
795963
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2), Figurkompositioner, signerade Ulrica HV, 222/380 resp 157/380, färglitografier, bladmått ca 45x34 cm vardera