Pablo Picasso litografi
2020-07-22
795956
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Komposition, signerad i trycket, 314/2000, litografi, bladmått ca 77x57 cm
Oramat