Pablo Picasso efter litografi
2020-07-22
795955
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Komposition, signerad i trycket, 415/2000, litografi, bladmått ca 77x57 cm
Oramat