Bordslampa
2020-07-31
795903
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, stomme i bronserat trä, höjd ca 40 cm
Funktrionen garanteras ej, slitage