Golvlampa
2020-07-26
795880
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, stomme i vitlackerad metall, glaskupa, höjd ca 160 cm
Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"
Kupa med skador,, stomme i slitage, saknar knopp vid överdel