Ljuskrona
2020-07-26
795879
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, stomme i mässing, behöngd med lövprismor, slipad obelisk i mitten, 5 ljusarmar, elektrifierad, hödj ca 80 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, mindre nagg kring prismor förekommer