Olle Nordberg oljemålning
2020-07-23
795876
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Flickporträtt, signerad och daterad Olle Nordberg -67, olja på pannå, 33x23 cm