Lena Linderholm
2020-08-05
795738
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Figurkomposition, signerad Lena A Linderholm, 10/149, färglitografi, ca 32x24 cm