Göran Brunius oljemålning
2020-07-23
795737
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005) "Trädesåker, signerad, monogram samt med namt överst till höger, olja på duk, ca 23x71 cm