Bengt Lindström litografi
2020-07-23
795734
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, färglitografi, signerad Lindström HC, ca 70x56 cm
Ej examinerad ur ram