Yrjö Edelmann litografi
2020-07-23
795705
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad, 204/360, litografi, ca 58x41 cm
Ej examinerad ur ram