Lena Linderholm
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Komposition med blå kanna, signerad Lena A Linderholm, 50/99, färglitografi, bildmått ca 42x37 cm
Kuntoraportti
795704
Päivämäärä:
2020-07-22