Madeleine Pyk färglitografi
2020-07-24
795663
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 158/160, färglitografi, ca 46x33 cm