Silverdosa 1800-tal
2020-07-21
795562
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSA, silver, 1800-tal, niellodekor, höjd 3, längd 11,5 cm
Bruksslitage