Lars Norrman akvarell
2020-07-21
795513
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Sydamerikanskt landskapsmotiv, signerad Lars Norrman, akvarell, 9x17 cm