Ragusked Jakob Lampa silver 1700-tal
2020-07-21
795384
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAKOB LAMPA, sked, silver, Stockholm 1782, längd ca 20,5 cm, vikt ca 45 g
Bladet med slitage, spår av gravyr