Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, möjligen Axel Larsson, Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors, fanérade i mahogny, glasskivor, beslag i mässing, låda i sargen, höjd 58, 46x32 cm
Slitage och repor
795312
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här