Porslin Kina
2020-07-23
795233
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, BOJANER, STEMCUP, 6 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor i underglasyrblått, höjd ca 4-12 cm
Flertalet nagg