Ljuskrona i rokokostil
2020-07-22
795211
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, 6 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, total höjd ca 75, bredd 50 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen,