Madeleine Pyk litografi
2020-07-22
795185
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med kattdjur, signerad samt numrerad 48/110, ca 45x45 cm
Ramen nedre list fuktskadad