Ulrica Hydman-Vallien
2020-07-23
795175
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018): figurkomposition, färglitografi, signerad Ulrica HV och numrerad 13/250, bildmått ca 42x36 cm