Ljuskrona i rokokostil
2020-07-21
795115
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, 6 ljusarmar, stomme i mässing, behängd med olikformade slipade prismor, elektrifierad, höjd 87, diameter 60 cm
Nagg kan förekomma