Klubbat för:
1 200 SEK
800 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): samling grafiska blad, 7 st (3+4), monterade i ramar, yttermått ca 41x36 resp 43x34 cm
ej examinerade ur ramar, ramar med skador och slitage
795097
2020-07-27