Golvlampa
2020-07-21
795068
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, 1 ljuspunkt, ställbar i höjd samt i vinkel, betsad ek, vitmetall samt textil skärm, högsta höjd ca 153 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage