Takpendel
Klubbat för:
2 200 SEK
1 200 SEK
PETER BEHRENS, "Luzette", taklampa, patinerad mässing, frostat och opakt glas, formgiven 1908, AEG, Tyskland, 1900-talets första hälft, höjd ca 65, Ø 35 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
795060
2020-07-21