Mask trä Afrika

Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASK, trä, Afrika, troligen Benin, 1900-tal, höjd ca 39 cm

Slitage, avslag

794920

2020-07-21