Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
CANAPÉ, 1800-talets andra hälft, rokokostil, valnöt, skuren dekor, klädd i plysch, längd ca 177 cm
Bruksslitage, sprickor
794809
2020-07-20