Kaffeservis silver
2020-07-19
794802
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, C.G Hallberg, Stockholm 1952, höjd ca 7-18 cm, total vikt ca 708 g
Undersida med gåvogravyr, trähantag lagat och lockknopp med slitage. Repor och bucklor