Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ADAM PINACKER (1621-1673) hans art, männsikor och kreatur i landskap, olja på pannå, ca 35x48 cm
Ställvis färgbortfall, krackelyr, repor
794737
2020-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här