Piedestal 1800-tal
2020-07-19
794683
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1800-talets slut, skivor i masurbjörk, mässingsben med spiralvriden dekor, höjd ca 81, diameter 35 cm
Skivorna slagna, något ostadig