Bojaner Kina
2020-07-20
794631
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJANER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 14-19 cm
Smärre slitage