Uppläggningsfat Kina
2020-07-21
794619
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger av blommar och fjärilar, längd ca 26-27 cm
Smärre slitage